Günümüz şartlarında her sektörde olduğu gibi Gebze asansörlü taşımacılık sektöründe de yeniliklere ayak uydurmak gerekir. Biz firma olarak Kocaeli Şehirler arası nakliyat sitemine geçerek elle eşya taşıma dönemine son vereli çok oldu.

Asansörlü nakliye günümüzde en çok tercih edilen taşıma sistemlerinin başında gelir. Bu nakliyat seçeneği hem taşınan insanların hemde firma elemanlarının işini son derece kolaylaştırıyor. Mevcut taşıma risklerini en aza indiren bir yöntemdir.

Eşyalarınız merdiven boşluklarında asla zarar görmeden taşınır. insan gücü azaltılır ve elemanların paketleme ve montaja daha çok zaman harcamasını sağlar.

Ayrıca Kocaeli asansör kiralama hizmetimiz var. Detay için bağlantıyı tıklayın. Gebze evden eve nakliye için de asansörlü taşımacılık hizmetimiz var.

Bina dış cephesinden evinize yada evinizden direk araca taşıma sistemine asansörlü taşımacılık denir. Bir araç üstünde raylı bir platformu bulunan bir vinç görevi görür aslında. Bu ray üzerinde aşağı yukarı hareket eden bir taşıma sepeti vardır. Eşyalarınızı bu sepete koyarak yukarı aşağı taşıma görevi görür. Bu asansörler mobil olarak çalışır. Şehir içinde dilediğiniz her yere hareket eder. Asansörlü taşımacılık yapılabilmesi için bina konumunun bu işe uygun olması gerekir.

Çok rüzgarlı ve yağışlı havalarda asansör kurulamaz. Asansörün kurulacağı alanda yüksek gerilim hatları bar ise kurulamaz. Asansörler belli bir açı ile kurulur. Bina ile makine arasında çok fazla mesafe olmamalıdır. Tabi bu oran kat yüksekliğine bağlıdır. Bu konular netlik kazandırmak için ekspertiz hizmeti talebinde bulunmanız gerekir. Asansörlerin evinize tam yanaşabilmesi şarttır. Ve ayaklarının açılabilmesi için geniş bir alana ihtiyaç vardır.

Ayrıca Kocaeli’de asansörlü taşımacılık yapılacak evlerin balkon ve pencerelerinde demir şebeke olmamalıdır. Var ise bunları çıkarmak ev sahiplerine aittir. En önemli konulardan biri ise ev balkon yada pencerelerin eşyaların geçebilmesi için geniş olmasıdır. Eşya geçmeyecek kadar dar yerlere asansör kurmanın hiçbir faydası yoktur. Gebze asansörlü taşımacılık şirketleri ile detaylı görüşüp bilgi almanız şarttır. Kaba taslak bilgiler ile asansör kurulumu yapılamaz.