Evden eve nakliyat firması olarak güvenli nakliyat demek, eşyalarınızın zarar görmeden taşınması güvencesine sahip olabildiğiniz nakliyat demektir. Size bu güvenceyi verebilecek firmaların sayısı oldukça azdır. Birçok nakliyat firması bu konuda üzerine düşen her şeyi yapmış gibi bir davranış içinde olsalar da yasal prosedürler ile desteklenmeyen bir nakliyat işleminin güvenli olup olmadığını önceden tahmin etmek mümkün değildir.

Evden Eve Nakliye Çalışanlarımızın Nitelikleri

Yapılması gereken daha çok yasal çerçevede hizmet veren, sözleşme ile nakliyatı gerçekleştiren, nakliye sigorta şirketi ile anlaşması olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Böylece daha ilk aşamadan bastığınız yeri bilerek hareket etmeniz söz konusu olur ki bir ev dolusu eşya için böyle bir zorunluluğunuz da mevcuttur. Üstelik evinizde sizin için maddi ve manevi değeri olan eşyalarınızı koruma altına almanız ev değiştirirken zarara uğramanızı da engelleyecektir. Firmamız tarafından sunulan evden eve nakliye, modern nakliyeciliğin tüm gereklerini yerine getirebilen bir hizmet kapsamına sahiptir.

Evden Eve Taşıma Çalışanlarımızın Nitelikleri

Çalışanlarımızın müşterilerimiz ile olan ilişkisi firmamızın bir adım öne çıkmasında, sıradan nakliyat firmalarından farkını kanıtlamasında üzerinde durulması gereken en önemli noktadır. Alanında tecrübeli, saygılı ve isteklerinizi göz önünde bulunduracak olan çalışanlarımız, evlerinizi taşırken mahremiyetinize de özen göstermektedir. Uygun bulmadığınız durumlarda çalışanlarımızı uyarabilmeniz hatta nakliyat sırasında uygulanan işlemlere müdahale edebilmeniz dahi mümkündür. Evden eve taşıma sırasında uygulanan hizmetlerden biraz bahsedecek olursak, değinilmesi gereken en önemi noktalar, eşya ambalajlama, eşya sigortalama hizmetleridir.

Evden Eve Nakliyat Parsiyel Taşımacılık

Firmamız evinizden başka bir eve taşınacak olan birkaç eşyanın taşınmasını da parsiyel taşımacılık denen evden eve nakliyat parsiyel taşımacılık hizmeti ile gerçekleştirmektedir. Bu hizmet, tıpkı tüm evin taşınmasında olduğu gibi, sigortalama, ambalajlama gibi destekleyici hizmetler ile birlikte sunulur. Böylece az sayıda bir eşya için büyük bir nakliyat kamyonu kiralamanız gerekmez. Üstelik eşyalarınızı çok daha ekonomik nakliyat ücreti karşılında taşıtabilirsiniz