Hakkımızda; Zara Nakliyat olarak firmamız uzun yıllar boyu edindiği tecrübe, bilgi ve birikim ile binlerce müşterisine kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı hizmet vermektedir.

Yüksek hizmet kalitesiyle faaliyet gösteren Zara Nakliyat, görev niteliğinden yıllar boyunca ödün vermeksizin ekonomik fiyatlarla şehirler arası ve şehir içi nakliye hizmetleri sunmaktadır.

Firmamız makro hizmet yelpazesiyle, müşterilerine kusursuz bir tedarik zinciri ve bağlantı sağlar. Tüm talepler, tek ve anlık muhatap olan müşteri hizmetlerimizle karşılanmak suretiyle müşterilerimiz için basit ve kısaltılmış bir süreç sağlanmaktadır.

Deneyimli ekipleri, özel olarak evden eve taşınma için hazırlanmış zemini halı döşemeli kapalı kasa araçları ve kapsamlı ambalaj malzemeleri (patpat naylon, karton koli, strech film, tek kullanımlık poşet v.s. ) ile siz kıymetli müşterilerinin istemlerine cevap olmaya çalışmaktadır.

Zara Nakliyat bilim ve teknoloji çağına uyarak her geçen gün kendini yenilemeye, kabuk değiştirerek eskinin kalıntılarını üzerinden atarak adım adım ilerlemektedir.

Taşıtlarımız şehir içi ve şehirler arası taşıma belgesine sahiptir ve araçların içinde asansör mutlaka bulunmaktadır. Güncel çözümlere ve yeniliklere açık olan firmamız geçmişten aldığı tecrübeyi geleceğin teknolojisi ile birleştirip sizlere sunar.

Zara Nakliyatın evden eve nakliyat, şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat hizmetlerini keşfetmek için iletişime geçin